top of page

 המלצות קרני השחר

המלצה בית חולים קפלן רחובות

המלצה של יאיר מנצור, ראשון לציון

בשיחת טלפון על החלפת קולטים לדוד שמש בבית פרטי

"100% ! פשוט 100%"

המלצה של אלכסנדר, רחובות

התקנת דוד שמש חדש

"כמה שאלות את רוצה לשאול אותי? אני אגיד לך בכמה מילים: טוב מאוד! זה היה מהיר אני מבסוט. "

 

המלצה של טלי, רחובות

תיקון דוד שמש

אם באינסטלאטור עסקינן אזי על שחר בכול ליבי אני ממליצה.

אמנם אני לא חיים הכט, אך מבחינתי "שחר יצאת צדיק!!!".

הפיצוץ בצינור של הדוד על ידי שחר תוקן ועכשיו הוא עובד, חבל על הזמן!

ובזה אני מסכמת את כול העניין!

תודה, טלי.

המלצה של דודו אברג'יל, מודיעין

בשיחת טלפון

"הוא עשה עבודת אינסטלציה אתמול ב3 לפנות בוקר, היה לנו פיצוץ מים, אני ממש מרוצה היה אחלה, באמת היה אחלא, הוא הגיע גם בזמן, גם סידר את זה הכל טוב יפה אחלה עבודה הוא עשה לנו"

המלצה של ליעד אשדוד

"הוא החליף דוד שמש, כן החליף דוד שמש חדש במקום הישן בבית פרטי, בקיצור הדוד שמש היה עם חור והיתה נזילת מים הוא הגיע הבוקר הוא ועוד עובד בשם דודו, תיקתקו עבודה תוך חצי שעה הרכיבו את הכל, חיברו את הכל, הגעתי אליו דרך האינטרנט אם זה מעניין אותך, וראיתי שיש שם בקורות טובות, זהו, היה מהיר, היה יעיל, היה אמין..."

המלצה של שלמה מטרי, בת ים

בשיחת טלפון החלפת דוד שמש

"רק חוות דעת חיובית יש לי עליו, הוא שירת אותי בנאמנה, בצורה לא רגילה, הוא החליף לי דוד שמש יחד עם קולטים יחד עם הכל, והיתה לי גם בעיה של נזילה שלא קשורה אליו, הוא תיקן לי אותה"

המלצה של יעל, תל אביב

בשיחת טלפון 

"הגעתי אליו דרך האינטרנט ראיתי שיש עליו הרבה המלצות, התקשרתי אליו הוא נתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת, הוא הגיע ישר באותו היום, היינו צריכים להחליף מספר קולטים ודודים כדי שיעשו איטום בגג של הביניין הכנה לפני החורף, אז הוא הגיע ונתן הצעת מחיר יפה לכל הקולטים של הדיירים פה, היה בזמינות מלאה, מהיום להיום כבר קבע לנו את החלפה והטיפול, זהו.. הוא עבד נקי השאיר הכל מסודר, גם עכשיו כשבקשתי ממנו לבוא לבדוק משהו הוא אמר שהוא מגיע מחר, הוא היה מאוד נחמד, מאוד שרותי, הוגן, ומאוד נעים לעבוד איתו "

המלצה של אורי שמחי, רחובות

בשיחת טלפון

"אני אתחיל ואספר לך בדיוק איך שזה קרה, ביום שישי ב12 וחצי בלילה היה פיצוץ עז בארון של החשמל, וכשירדנו לבדוק מה קרה, התברר לנו ששלושה צינורות , שני צינורות מים ראשיים וצינור מים של כיבוי האש דלפו בצורה מאוד מאוד חזקה, והמים חילחלו וחדרו לארונות החשמל, וכתוצאה מכך היה פיצוץ רציני, והנזק הנזק מאוד רציני באינסטלציה ובחשמל, חיפשתי במוקד 106 של רחובות עזרה ולא נתנה לי, התחלתי לחפש בעלי מקצוע באינטרנט בגוגל, כל בעל מקצוע שפניתי אליו למרות שהיה כתוב שהם עובדים 24 שעות כולל שבת וכן הלאה, אז לכל אחד מהם היה תירוץ מי לא בא ומי לא יכול לבוא, עד שמצאנו את הטלפון של שחר, וצילצלנו: שלום שלום אדוני איפה אתה גר, עשרים דקות אני אצלך! אני רוצה לאמר לך... העשרים דקות האילה היו העשרים דקות הכי קצרות בחיים שלי, עשר דקות הבחור הגיע ואחריו עוד רכב הגיע, שני בעלי מקצוע אדירים!!! עלו ראו בדקו, פתחו בשלב ראשון את ריצוף הגרניט למעלה, בלובי העליון, ראו מה שקרה, אורי אנחנו מחר בבוקר באים עובדים! בלי הרבה דיבורים, סגרו את המים, דאגו שלא תמשיך הדליפה והזרימה, כל זה אני מסביר לך... הם היו עד 2 לפנות בוקר,  אולי יותר משעה רבע לאחת בערך, הם הגיעו אני מעריך שהם עזבו בשעה שתיים וחצי לפנות בוקר, שיהיו בריאים וחזקים, בשעה 8.30, 9 שחר ברוב אחריותו עם אחריות עצומה מצלצל: אורי אני מחכה לציוד אני בדרך אליך ואכן כך עבדו עד מוצאי שבת, השקעה אדירה, מאמץ אדיר, מקצועיות שלא רואים אצל כל אדם ואדם, כל שכן אצל אינסטלטורים, עד היום אני רק מחמיא להם בכל מקום ובכל פינה שאני נמצא או הולך, אין מילים, הוא ראוי, הם ראויים לכל מילה טובה, לכל ברכה, לכל תודה ולכל הוקרה, והלואי ולא נזדקק אבל כל מי שיזדקק ואם אנחנו נזדקק שחר בראש מעיינינו. מקום ראשון!!

אני מודה לך, ושוב תודי לשחר ותגידי לו שהוא נכנס לליבי, עוד פעם אלפי תודות, אני ממש התאהבתי באדם הזה..."

המלצה של עמיחי מושב ינון

בשיחת טלפון 

"האמת? שפיתאום ראיתי מים דולפים מהגג, הסתכלתי הבנתי שהדוד התפוצץ, זהו, אז התקשרתי , באו, תקנו, שתו קפה, שילמתי, חברה סבבא, נחמדים, צעירים, וגם יחסית לשוק המחיר סביר"

- הייתי רוצה לשמוע קצת יותר פרטים :)

"זה כמו שאני אומר לך, התקשרתי באו צ'יק צ'ק, באמת אין מילה להגיד, אני לא האמנתי, לא אני ולא המשפחה שלי, שצוות מתנהג ככה, בדרך כלל אומרים, בסדר אנחנו נגיע נצור קשר איתך ואת יודעת.. לפעמים מחכים גם יומיים שלוש, באו ממש אחרי איזה שעה וחצי, התקשרתי בסביבות 5 והם כבר בשעה 6 וחצי שבע היו אצלי, הגעתי אליהם מהאינטרנט, חברה צעירים, צוות מקצועי צ'יק - צ'ק"

המלצה של יעל, רחובות

בשיחת טלפון 

"הגעתי אליו דרך המלצה מאוד מאוד חמה מעופר ציוני אחד שעובד מולו, זה דבר ראשון, דבר שני הוא החליף לנו דוד, היינו צריכים להחליף דוד, הוא הציע לנו דוד אחד שהמחיר היה לנו יחסית גבוה, ורציתי משהו יותר זול, הוא הציע לי לא לקחת משהו זול אלה לקחת משהו באמצע, מהבחינה הזו שצד אחד לא יעלה הרבה כסף, וגם שיהיה לאורך זמן, כי זה מאוד חשוב שיהיה לתקופה ארוכה, אחרי שהוא התקין את זה, היה שם איזו שהיא בעיה נוספת, היה שם טיפטוף מים, הדייר התקשר אליו, הוא יכל להגיע באותו היום, אני דברתי איתו והוא אמר לי, תראי את זה כסגור, אכן למחרת הוא הגיע לדירה תיקן את זה, סידר את זה, בשלב הזה היה טוב, בלי יותר מדי רדיפות אחריו, הוא בהחלט נתן לנו אחלא שרות, הוא בן אדם מאוד מאוד מקסים מקסים, עוד לא ראיתי אותו עדיין, אגב, אני רק מדברת איתו, אבל באמת להוריד את הכובע בפניו, אנשי מקצוע בדרך כלל את יודעת איך הם, עושים עבודה כפארית והולכים, והוא ממש לא, כל דבר קטן יצר קשר ומיד בצע"

הטפטוף שהיה שם היה קשור לעבודה של הדוד ?

"לא זה לא בגלל עבודה שלו, היתה שם איזו שהיא בעיה, אני לא יודעת בדיוק מה הבעיה, אבל פשוט הוא בא וסידר את זה, ממש פחות מ 24 שעות הוא טיפל בזה, הוא לא חייב אותנו על זה ממש לא הוא בחור פשוט מקסים מקסים מקסים, גם אם אני עכשיו צריכה איזה שהוא משהו, אני ממליצה עליו בעניים עצומות! באמת בחור מקסים, את מהעסק שלו?"

- אני מעדכנת את האתר שלו בחוות דעת ובהמלצות של לקוחות

"אין בעיה בסדר, כאיש מקצוע באמת יצאתי מרוצה, כל דבר קטן אפילו כששגעתי אותו קצת הוא היה מאוד אדיב, מאוד רגוע, ממש כל דבר, באופן כללי אני שמחה שהקשבתי לו "

המלצה של שרה מישוב לפיד

בשיחת טלפון 

"הכל היה מצויין, הוא היה בסדר גמור, המחיר סביר, בכל בסדר גמור, הוא החליף מד לחץ, המד לחץ התפוצץ לי, מד לחץ בדוד, אין לי מושג.. הוא אמר לי שהוא החליף את המד לחץ, אני יודעת שבכל דוד יש מד לחץ, שאחראי על הלחץ של המים שלא יתפוצץ הדוד, מד לחץ שמתקטין את לחץ המים שנכנסים לדוד, כן, היה פיצוץ, השפריץ מים על הגג, התקשרתי ב 7 בבוקר והם הגיעו כבר ב8 וחצי רבע ל- 9"

המלצה של עמיחי, אלקנה

בשיחת טלפון:

"אין לי משהו שלילי להגיד עליו הוא עשה עבודה מצויינת. הוא הרכיב דוד שמש

הזמינות שלו היתה זמינות מהירה, על פי נגישות ומגבלה שלי, הוא היה מאוד גמיש גם בלוחות זמנים שלו וגם לספק את הסחורה שהיתה מבחינתו בנמצא, הוא בא, הרכיב, בדק, מצויין באמת אחלה שירות!"

המלצה של דוד, גדרה

בשיחת טלפון על פתיחת סתימה בביוב

"העבודה שלו היתה מעולה, עשר, מאוד היינו מרוצים, גם מהיעילות מצאו את הבעייה ופתרו אותה, הבעייה הייתה בביוב, פתחו את הביוב היו שונים של השכנה היא הציפה את הביוב, פתחנו את הביוב היו שתי בריכות וגם אצל אצלנו"

המלצה של לימור, גדרה

בשיחת טלפון על תיקון מערכת סולרית

"את שואלת על שחר? שחר מקרני השחר? מצויין, אנחנו עובדים איתו כבר כמה שנים, אנחנו ועד הבית, אין לי מילים לתאר, פשוט, הוא גם בין אדם מקסים וגם העבודה שלו היא עבודה הה.. עבודה טובה מקצועית מאוד! מאוד מאוד!! הוא מאוד מקצועי, עמידה בזמנים, מה עוד את רוצה לדעת? אני נותנת לו חמישה כוכבים, תרשמי מקצועיות, אמינות, ממש כאילו הכל..אנחנו עובדים איתו המון שנים כמעט שמונה שנים, הוא אינסטלטור פה גם של הדיירים אנחנו קומפלקס של שלושה, הוא הנבחר שלנו אנחנו לא מוותרים עליו. ממש!! זה לא סתם, אני לא אומרת לך את זה סתם, בן אדם אדם מדהים איך לי מילים להסביר לך.

המלצה של מיכל, רמות מאיר

בשיחת טלפון

"הייתה נזילת מים במרכזיית מים בצינורות מים, איפה שכל הצינורות מים של כל הבית מרוכזים, הוא החליף לי מרכזיה שלמה, הוא הגיע מהר, עשה את זה מצוין, נכנס בדק הסתכל, נסע להביא משהו חזר מהר, אני חושבת שהוא היה מדהים, תיקן מהר, באופן כללי הייתי ממש מרוצה מהעבודה שלו."

המלצה של ציון, גדרה

בשיחת טלפון:

"תרשמי: קיבלתי שירות מצויין, מהיר, איך שקבעתי איתו הזמנים היו מדוייקים, קיבלתי אחריות, הכל מפורט אחרי זה שלח לי את זה במייל, הוא וידא שקיבלתי, סה"כ עבודה מקצועית וחברה מקצועית, החברה כחברה אם אני מקבל את הזמינות ומה שאני רוצה לקבל אז אני חושב שקיבלתי שירות מצויין, הוא החליף את הדוד שמש החליף צינור, החליף ברז והכל היה כמו שצריך"

המלצה של שירן, ראשון לציון

בשיחת טלפון על תיקון נזילת מים בחצר.

"התקשרתי לשחר בעקבות המלצה שקבלתי, היתה לנו נזילת מים מתחת למרצפות של המדרכה בגינה, יש לנו חצר משותפת עם השכן, המדרכה משותפת והשכן שלי סגר את המים, לא היתה לי ברירה אלה לסדר את הנזילה עוד באותו היום, התקשרתי לשחר, הוא הגיע תוך שעה, הרים את הבלטות של המדרכה, הם חפרו גילו את הנזילה, החליפו צינור ישן שהותקן שם עוד בשנות ה-60, ישן מאוד, אחרי כ- 4 שעות של עבודה קשה בשמש הנזילה תוקנה והכל בסדר.

הוא עשה סיבוב בחצר בדק ויידע אותי ככה על הדרך על ליקויים שעלולים להופיע אצלי בחצר, דברים שטוב לדעת.

אני ממליץ!

אחלה בן אדם שכיף לעבוד איתו"

המלצה של אייל, תל אביב

בשיחת טלפון על החלפת קולט לדוד שמש

"כן הוא היה אצלי היום, הוא החליף קולט שמש לדוד, הוא היה דבש גם הוא וגם העוזר שלו, בחור רציני היגעו בזמן עשו עבודה טובה עם חיוך בכייף..."

המלצה של אשר טבור, רחובות

בשיחת טלפון על החלפת דוד

"חוות דעתי חיובית עלא כייפק, שחר מותק של בחור, חיובית בהחלט!"

המלצה של אורית רוזנטל, רחובות

בשיחת טלפון על החלפת ברז ישן

"דעתי היא שהוא נראה מאוד מקצועי, נותן הרגשה שאפשר לסמוך עליו, החליף ברז ישן בכיור במטבח, היה לו באוטו, המחיר היה סביר, אני מרוצה, שמרתי את מספר הטלפון שלו,

כן, אזמין אותו בעתיד!"

המלצה בית חולים קפלן רחובות

דעתך חשובה לנו

אנחנו מחוייבים לשירות מקצועי ואמין, נעשה את מיטב יכולתינו כדי שתהיה מרוצה מהשרות שלנו!

אנו רואים בך שותף מלא להמשך פיתוח והצלחה של חברת "קרני השחר אינסטלציה ודודי שמש"

אנו רואים בך לקוח חוזר ולקוח קבוע שלנו לאורך שנים.

 

זה נכון, גם אנחנו לא מושלמים, אם יש לך הערה, ביקורת בונה או המלצה נודה למשוב מצדך.

ההודעה נשלחה בהצלחה!

bottom of page