top of page

איתור נזילות מים ברחובות בבתים ומבנים ישנים וחדשים

איתור נזילות מים לפעמים יכול לקחת שניות!

איתור נזילות גלויות וסמויות ברחובות, במערכות מים חדשות וישנות.

מאז ששפרו את מערכות האינסטלציה ואת כלי העבודה,

איתור נזילות מים הפך פשוט ומהיר.

לכל נזילה יש כלי עבודה ייעודי לאיתורה.

אינסטלטור לאיתור נזילות מים 24 שעות ברחובות

איתור נזילות מים ופתרון מהיר ומקצועי - זמין עכשיו!

איתור הנזילה בבית ברחובות ותיקון בלי שבירות מיותרות, בלי הרס, בוץ ובאלגן גם באמצע הלילה

איתור מקצועי של נזילות מים ברחובות

איתור ומציאת מקור נזילת המים ברחובות זינק והפך מהיר הודות למכשור מתקדם וזמן הגעה סופר מהיר של אינסטלטור ברחובות.

ישנו קבלן אינסטלציה ברחובות שיכול לספק שירות ספציפי של איתור נזילה גלויה וסמויה במומחיות רבה בעזרת ציוד יעיל ואפקטיבי.

 

דברו איתי!

איתור נזילה עם מצלמה תרמית

מצלמה התרמית (דימות תרמי) מאתרת חום וקור בקירות ורצפות באופן מקצועי ומדויק.

איתור מקור הנזילה בצנרת סמויה ימנע שבירות והרס קירות ומרצפות.

זה לא זול אבל שווה!

אנחנו בוודאות מאתרים נזילות! ומתקנים אותן.

איתור נזילת מים בחדר אמבטיה

איתור נזילה בחדרי אמבטיה הוא שירות נפוץ שמציע אינסטלטור ברחובות. בתים פרטיים ומבנים ציבוריים מצוידים בחדרי אמבטיה והתקלות מגיעות.

 

התקנת ברזים ושאר כלים סניטריים, איתור נזילות, פתיחת סתימות ותיקון בעיות אחרות באמבטיה הם השירותים העיקריים המוצעים ברחובות.

 

אינסטלטור גובה לפי שעה או לפי מורכבות העבודה.

בעלי נכסים ואנשי תחזוקה יכולים לצפות לשלם מחיר התחלתי של 200 ₪ לשעה. כמובן שהמחיר תלוי בקושי העבודה, כמו גם בהיקף הפרויקט. עבודות גדולות יותר שדורשות ציוד גדול יותר יעלו כמובן יותר.

 

התקנת אמבטיה ומניעת נזילות מים

התקנת אמבטיה היא משימה פשוטה לכאורה אך מצריכה מאמץ פיסי ומיומנות רבה, מאמץ פיזי מכיוון שהיא כבדה ומיומנות רבה כדי למנוע נזילות מים לאחר ההתקנה. האמבטיות אינן רק כבדות אלא יכולות להיות מורכבות בעלות צורות שונות ומשונות הדורשות מומחיות של אינסטלאטור, במיוחד כזה שמבין במניעת נזילות. מהכנת החיבורים בצנרת עד להצבת האמבטיה במקום, הכל נעשה על ידי אינסטלטור מקצועי.

 

לקוחות יכולים לצפות למחיר סטנדרטי: החל מ- 4000 ₪ המחיר כולל את פירוק האמבטיה הישנה והתקנת אמבטיה חדשה. המחיר אינו כולל את עלות האמבטיה.  יש מצבים בהם משלמים יותר, בבתים בהם הגישה קשה ומסובכת או אם חדר האמבטיה והאמבטיה עצמה זקוקים לשינויים לפני ובמהלך ההתקנה.

יש אמבטיות מחוממות הזקוקות לחיבורים חשמליים, זה מחייב אינסטלטור להעסיק חשמלאי מוסמך כדי להתמודד עם התקנת החשמל באופן תקין. זה כמובן יעלה יותר ללקוח אך בהחלט שווה! מאחר שאיכות העבודה ובטיחות קודמים לכול.

תיקון נזילות וטפטופי מים באמבטיה

גם תיקון נזילות באמבטיה הוא שירות די נפוץ. תיקון על מנת לחסוך בכסף ועבודה ברכישת אמבטיה, הובלה והתקנה.  אמבטיות מטפטפות, שנסדקו, נשברו או שאינן מתפקדות ביעילות מתוקנות על ידי אינסטלטור והופכות "כמו חדשות" אם רק יודעים איך לעשות.

החלפה או תיקון נזילות בברזי אמבטיה הוא שירות נפוץ נוסף שאינסטלאטור ברחובות מבצע כחלק מהתקנת אמבטיה חדשה. שיקום אמבטיות ישנות ורעועות כלול גם ברשימת שירותי אינסטלציה. האמבט ייבדק על ידי האינסטלטור בכדי לקבוע אם האמבט מתאים להמשך שימוש או שיש להחליפו במקום.

התקנת מסיר לחות ללא תקלות ונזילות

מסירי לחות זקוקים להתקנה של מומחה מכיוון שמדובר במערכות עדינות שאינן יכולות לתפקד עם נזילות מים. מסירי לחות משפרים את איכות האוויר בבית ובמבנים ציבוריים הם מנטרלים עודפי לחות ואלרגנים, יש להתקין אותם בזהירות ובדיוק בכדי להבטיח אוויר נקי, לא מזוהם בחלקיקים מזיקים ואלרגנים.

להתקנת מסיר לחות מומלץ להזמין אינסטלאטור, הוא יודע להתקין מערכת מסוג זה בצורה מדויקת ועדינה. החיבור ממאוורר הפליטה למערכת מסיר הלחות צריך להיות ללא תקלות כדי להבטיח שלאוויר לא כנסו מזהמים העלולים לזהם את האוויר במבנה. הצינור בו זורם האוויר צריך להיות אטום כדי להבטיח שהאוויר המשתחרר בחדר יהיה נקי ממזהמים, אלרגנים ולחות.

איתור נזילות מים במקום ניקוז המים

איתור נזילות מים במקום ניקוז המים ברחובות נראה מבחוץ כעבודה קלה, נזילת מים מפתח ניקוז יכולה להיות מסובכת במקרים בהם פתח הניקוז אינו ניתן לגישה בקלות, דרושות שיטות וכלים כדי לתקן ולהבטיח כי הניקוז יהיה מושלם ולא ייפגע במהלך תיקון הנזילה. 

ניקוז סתום בגלל חלקים שבורים מטופל גם על ידי אינסטלאטור. לעתים קרובות האינסטלאטור מביא איתו חלקים חלופיים, כך שהוא לא יצטרך לצאת ולחזור.

לעתים קרובות, אבחון נזילת מים מניקוז נעשה עוד בשיחת טלפון ראשונית עם הלקוח. זה יכול להקל על האינסטלטור שיכול להביא את הכלים והחלפים הדרושים לפני ביקורו. זה לא תמיד אפשרי במיוחד אם הלקוח אינו יודע היכן פתח הניקוז.  

איתור נזילת מים בשעת חירום

במצבים שיש פיצוץ מפתיע בצינור מים בשעת לילה מאוחרת ויש נזילת מים שלא ידוע המקום ממנו היא מתחילה, כמו מתחת לרצפות או בתוך קירות.

ולפני שיגרם נזק לרצפות, ריהוט וחפצים אחרים לקוחות מבקשים לאתר את הנזילה במהרה ללא דיחוי.

סיטואציות נוספות הזקוקות להתיחסות מיידית הן: ביוב סתום, שירותים מוצפים, צינורות וברזים דולפים ומשפיצים. לקוחות מתקשרים אלינו לבדיקות חירום ותיקונים גם בשעות הקטנות של הלילה.

אנו זמינים תמיד ומגיעים בחפץ לב.

Please reload

מקצועיים באיתור נזילות גם בבית חולים קפלן ברחובות

התקנת ברז ללא נזילות

התקנת ברז לא תמיד נחשבת לעבודה רצינית על ידי אנשים חסרי ניסיון אך היא למעשה דבר שרק אינסטלטור רשום צריך לעשות בכדי להבטיח כי הברז לא ידלוף ויתפקד כראוי לאורך שנים. 

אנחנו מוודאים כי סוג הברז המותקן בבית מתאים לתפקודם. זה ימנע מהברז להתפרק במהלך השימוש, וימנע נזילות מים ולא יהיה צורך להתקשר לאינסטלטור ברחובות כדי לתקן את הבעיה או להחליף את הברז הפגום בחדש.

 

אם אינסטלטור מקצועי ובקיא מבצע את העבודה בפעם הראשונה הוא יחסוך לבעלי בתים זמן, כסף ומאמץ, הוא יבחר את סוג הברז הטוב ביותר ויתקין נכון. השקעה חד פעמית במתקין מקצועי עדיפה מאשר לחפש אינסטלטור שימצא את מקור הנזילה שנגרמה בעקבות התקנה לקויה.

 

תיקון ואיתור נזילות מים בברז

תיקון ברזים דולפים ואיתור מקור הדליפה בברז הוא שירות תדיר שאנחנו מבצעים. זו אחת הבעיות של רוב בעלי הבתים. ברזים דולפים אינם קלים לתיקון שכן הברז כבר מותקן. אינסטלטור צריך לוודא שהאזורים מסביב לברז לא ייפגעו בכדי למזער נזקים ואת הוצאות הלקוחות. 

יש להחליף ברזים דולפים שהם בלתי ניתנים לתיקון. 

 

איתור נזילות מים מצינורות בקיר

לראות כתם רטיבות בקיר זו בעיה וצריך במהירות לפתור אותה.

צינורות ישנים בקירות לפעמים גורמים לבעיות, רעשים מוזרים, רטיבויות ולחות בקיר, קילוף וצבע, ועלויות ונזקים בילתי צפויים במיוחד בבתים ישנים.

 

בודקים תחילה את מקום הרטיבות עם מכשיר אינפרא אדום יעודי. כדי להימנע משבירת הקירות והחלפה של צינורות תקינים. כמו כן, תיקונים בקיר כולל שפכטל וצבע וכל מה שצריך על מנת ליצור קיר נקי ויבש.

 

קשה יותר לתקן צינורות קפואים על קירות שכן הם ממוקמים באזורים יותר חיצוניים שקשה להגיע אליהם ולא ניתן להרוס לקירות ברוב הזמן. זהו אחד המקרים שבהם רק אינסטלטורים צריכים לטפל בבעיה כדי להימנע מפגיעה בקירות סמוכים שניתן בקלות לשמר באמצעות שיטות וכלים ייעודיים.

 

איתור נזילות מים מטוחן אשפה

התקנת טוחן אשפה צריכה להעשות רק על ידי אינסטלטור מקצועי, מדובר במכונות ולהבים. 

מכיוון שהמנוע יכול להיות רגיש, במיוחד כשמדובר במערכת החיווט והחיבור למערכת האינסטלציה, רק אנשי מקצוע מוסמכים להתקין ולתקן מכונה מסוג זה לכיור במטבח.

יש להתקין במדויק את מקור החשמל של המערכת כדי למנוע התחשמלות ותאונות אחרות. אנחנו עובדים עם חשמלאי כדי להבטיח שהחיבור החשמלי של המנוע יהיה מחובר כהלכה.

תיקון ואיתור נזילות מים מטוחן אשפה

טוחן אשפה יכול להישבר ולגרום לנזילה סמויה או גלויה אם לא משתמש בוא נכון או אם ישנה פסולת מתכתית או לא נכונה שהוכנסה. למרות שזה יהיה מפתה לבעלי בתים לבצע את התיקון בעצמם, עדיף להתקשר לאינסטלטור.

אנחנו נוודא כי רק החלקים הפגומים מוחלפים והנזילה אותרה ותוקנה.  

bottom of page